Електричен 400-52485R Повторно воспоставен алтернатор за BMW Series 2014- 2.0LL
  • Ново

Електричен 400-52485R Повторно воспоставен алтернатор за BMW Series 2014- 2.0LL

DEN 1378.88

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Електричните алтернатори на ДБ се изработени со епоксидна маст со висока температура и маст со висока температура, издржуваат екстремна топлина. Тешки исправувачи и висококвалитетни регулатори ги зголемуваат супериорните перформанси на полнење. Нашите алтернатори поминуваат низ ригорозна програма за тестирање за да обезбедат оптимални перформанси. Повеќето алтернатори се снабдуваат со нивните последни резултати од тестот и кривата на перформанси. Ние секогаш нудиме замена за директно прилагодување и лесна инсталација овозможена со спецификациите за оптоварување OEM. Како и секогаш, ние нудиме фабрички директен, алтернаторот за заштеда на пари обично цени значително помалку од OEM колегите со висок квалитет на повторно воспоставена единица изградена за да ги исполнат спецификациите на OEM. 1-годишната гаранција ве штити по купувањето. Фабрички директни цени без обележување на посредникот дава исклучителна вредност. FITS Изберете : 2013-2017 BMW X3 XDRIVE28 I 4 CYL 2 L 2012-2016 BMW 328 4 CYL 2 L 2013-2018 BMW 320 4 CYL 2 L 2013-2015 BMW X1 XDRIVE28 I 4 CYL 2 L 2012-2016 BMW 528 4 CYL 2 L 2014-2016 BMW 428 4 CYL 2 L 2014-2016 BMW 228 4 CYL 2 L 2015-2017 BMW X4 X4 DRIVE28 I 4 CYL 2 L 2012-2016 BMW Z4 SDRIVE28 I 4 CYL 2 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето вклопување за проверка .