Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани црни, вклопуваат 2012 година- Dodge Avenger
  • Ново

Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани црни, вклопуваат 2012 година- Dodge Avenger

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 x 7, 40мм, 10 Spoke, 5 lug, 4,5 инчи, шема на завртки, сите насликани црни. Тоа одговара на вашиот Dodge Avenger 2012-2014. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани црни, вклопуваат 2012-2014 Доџ Авенџер 18 x 7, 40мм Офсет, 10 зборувани, 5 лаг, 4,5 инчи, шема на завртки, сите насликани црни, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.