Ноќта на вештерките со ограничено издание лажни трепки, „хектај“, пар
  • Ново

Ноќта на вештерките со ограничено издание лажни трепки, „хектај“, пар

DEN 159.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сликајте се како ги капете трепките во овие нови и ексклузивни Kiss Limited Edition Ноќта на вештерките Лажни трепки. Од сјајот до супер долгиот и над горниот глам, секој дизајн во оваа колекција на заслепувачки ограничени изданија лажни трепки изгледа драматично и обемно, загарантирано да ги направи вашите очи „поп“. Стилите се лесни за примена и обезбедуваат цел ден удобно носење. Вашиот Ноќта на вештерките за прекрасни очи! Повторно употреба, контакт со леќи, и без суровост. Лесно за нанесување, удобно носење и отстранување без проблеми. Работи најдобро со бакнеж за Ноќта на вештерките со лепки со камшик или Glueliner.