Чудата за чуда за чудо од 200-тина години, предниот дел на врвот на предниот дел на ракавот
  • Ново

Чудата за чуда за чудо од 200-тина години, предниот дел на врвот на предниот дел на ракавот

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кратката јакна за кратки ракави на Wonderwork е редизајнирана со удобно поставување во умот, што го прави совршен додаток за целодневна контрола на климата. Иновативниот дел од движењето на ткаенината со висока конец обезбедува мек, издржлив квалитет што ги надминува традиционалните стандарди во индустријата. Одликувајќи се со модифицирана линија V-вратот со две големи џебови за лепенка, џеб за пенкало и ќелии, како и комунални јамка и пропуштени страни, ова парче за положување е сигурно да има корист од нечиј стил со непобедлива вредност. Snapенски краток ракав Snap Snap јакна | 360 степени Движење Флексибилно вклопување ткаенина | Две големи предни џебови со печ со џеб на пенкало | Лесно предно затворање на предниот дел | Вентилирани странични споеви на полите | 65% полиестер/35% памук активен твил | барки и тешки навој зашивање на Стрес точки на држачи за држачи за јамка на јамка, носители на десно рамо, женски кратки ракави, предвремена јакна. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Две големи предни џебови со џеб со пенкало. Лесно затворање на предниот дел. Вентилирани странични споеви на полите.