Небесен чај лисја
  • Ново

Небесен чај лисја

DEN 367.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Небесен чај остава органски сем за подароци со зелени чај, вклучува органски само зелена, органска нане Маракеш, органски зелени тропски предели и органски ѓумбир лимон зелена. Небесните лисја од чај се синоним за свежи, заживувачки производи од гурмански чај. Нашата специјалност? Постави за подароци за лабава чај од лисја? се одличен начин да се занесеме себеси или некој близок во обичај, вкусно искуство со чај. Ние организираме зачудувачки комплети во различни големини и со вашите индивидуални потреби на ум. Квалитетот, чистотата и вредноста се наши врвни приоритети. Ние го намалуваме нашето влијание врз животната средина со фокусирање на органски чаеви и одржување на нашето пакување биоразградливо и еколошки. Изберете го вашиот омилен семплер за чај денес! На крајот на краиштата, чајот не е само пијалок? Тоа е начин на живот. Уживајте во гурманска колекција од 4 небесни чај лисја лабави лисја органски зелени чаеви!. Вклучува : органски само зелена, органска нане Маракеш, органски зелени тропски предели и органски ѓумбир лимон зелена. Околу 20 порции чај по конзерва - одличен начин да испробате различни чаеви. Спакувано во еко-пријателска кутија за подароци. Го прави совршен подарок . Сертифициран Кошер од Земјата Кошер.