BlackWeb B15Ho 4-Outlet Swivel Wallид допрете со USB порти
  • Ново

BlackWeb B15Ho 4-Outlet Swivel Wallид допрете со USB порти

DEN 367.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Black Web BWB15 HO214 е идеален за домашна или канцелариска моќност и полнење со 4 места за вртење во стилот, 4 вртливи USB порти и приклучок за wallидови. BWB15 HO214 е совршен за околини каде што е потребна заштита на електрична енергија за повеќе места, но подот или бирото простор е на премија. Работи одлично за напојување на вашите персонални компјутери, безжични/Vo IP рутери, модеми на кабел/DSL, таблети полначи и друга лична електроника. BWB15 HO214 има 4 места за наизменична струја и 4 USB порти (две банки од 2 продавници за наизменична струја и 2 USB порти што се вртат за да помогнат во сместување на тесни простори), и приклучок за wallид допрете за директен приклучок. 4 USB пристаништа. Дизајнот на вртење го расчистува кабелскиот хаос и дозволува мебелот да се наметне испуштено на wallид. Интелигентните пристаништа за USB полнење го препознаваат поврзаниот уред за испорака на брзо и ефикасно полнење. 4.2 АМПИ ќе наплаќаат паметни телефони и таблети. Боја : Бела.