Време и време чевли за женски блок -потпетици
  • Ново

Време и време чевли за женски блок -потпетици

DEN 560.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секогаш и тогаш треба да им дадете на нозете пауза од чизми и високи потпетици. Овие женски блок -потпетици од време и TRU се токму она што треба да се чувствувате пријатно без да го загрозите вашиот стил. Овие потпетици од мачиња се разноврсни и совршени и за обични или за облечени прилики, сè, од носење до канцеларија или ноќ надвор од градот. Овој чевли во стил на маче потпетици има многу мала пета што дава елеганција на пета со удобност на станот, за да можете да шетате и да танцувате ноќта. Заокружената пети го комплетира изгледот, давајќи му на овој основен гардероба на модерен пресврт. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU чевли за потпетици на женски пета : Горна : 100% полиестерозол : 72,51% полиестер, 27,49% Tprwomen на маче-потпетици Fabux-Sude Fabrication1 1/2-инчен потпетици со потпетица на ногата на ногата на ногата на ногата на ногата на ногата со лекона на лекона со лекона на лекона со лекона на лековито, солидно, со крпа.