Уникатни индустрии со фолија голем број во форма 34 Бронзено цврсто печатење роденденски балон
  • Ново

Уникатни индустрии со фолија голем број во форма 34 Бронзено цврсто печатење роденденски балон

DEN 31.36

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатните индустрии прават сјаен дисплеј за посебен ден користејќи го нашиот балон со голем број на злато од розово злато 2. Овој преголем балон со фолија мери 34 инчи, и сигурно е да остави впечаток на сите на вашата роденденска забава или на друг специјален настан. Надувајте го овој балон за само-запечатување со хелиум и врзете го со тежина на балон за да направите централен центар за балони или, пополнете го со воздух што ќе се одржи како зачудувачки реквизит на фотографии. Можете дури и да го карате заедно со нашите други балони со розово злато со помош на приложените јазичиња за да одговараат на датум или возраст. Дајте му на вашата прослава вистински сладок сјај со украсување со повеќе од нашите прифатливи резерви за забава од розово злато. Единствени индустрии со фолија со голем број балон, 2, розово злато, 34in : 1 фолија од розово злато број два балон за забава. Број на мерки за балон 34 "Кога се надуени (се испорачуваат неинфленирани). Пополнете со хелиум или воздух преку рачна пумпа. Стилски за забава за ангажман или невестински туш. Приложените јазичиња овозможуваат да се вртат заедно со повеќе балони со повеќе броеви. Координирајте со други материјали за забави од розово злато.