Wynwood Studio Fashion and Glam Современа платно уметност - Синиот цветен фустан на жена, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 24, сино -бел декор за домови
  • Ново

Wynwood Studio Fashion and Glam Современа платно уметност - Синиот цветен фустан на жена, wallидна уметност

DEN 975.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со пистата буква сина II од платното во студиото Wynwood, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис сина и светло сина нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.