ПРИРАЧНИК Авенија Авенија Фантазија и научно -fi wallидни уметности платно ги отпечати бајките „Тумбелина“ - розова, сина боја
  • Ново

ПРИРАЧНИК Авенија Авенија Фантазија и научно -fi wallидни уметности платно ги отпечати бајките „Тумбелина“

DEN 1199.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Fantasy и Sci -Fi Wall Art Canvas Prints 'Thumbelina' бајки - розови, Bluethumbelina, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Бајки и дизајн на фантазии со тема за бајки за да ви донесат совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.