Набавка гигант 2048pblk Црна челична цевка, распоред на навој, вклопување, во. Во
  • Ново

Набавка гигант 2048pblk Црна челична цевка, распоред на навој, вклопување, во. Во

DEN 91.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Снабдување гигантските челични цевки се направени од најквалитетен челичен материјал, тој има црна завршна обработка за да обезбеди поголема отпорност на 'рѓа. Нашите цевки се распоред 40 и се достапни во различни големини за да одговараат на сите ваши станбени и комерцијални апликации за гас и воздух. Покрај сите водоводни употреби, овие брадавици на цевки се исто така одлични за DIY -проектите за градење индустриски мебел, индустриски полици и сл. Можете да ги користите овие за нозе во табели, полици за индустриска ретромитална железна цевка. Дајте го рустикалниот изглед за апликациите Индидор и на отворено. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Тип на цевка : Црна цевка, машка (NPT) Национална нишка за цевки изработена од супериорен челик за груба облога за комерцијална и станбена апликација. Функција на цевки : Се користи за затворено во апликации за водовод со низок притисок, како што се вода, масло, природен, гас, ЛП, пареа и воздух. Спецификации на цевки : црна обложена, распоред 40, 150 psi. Висок квалитет : Издржливи челични материјали за цевки произведени со употреба на напредна технологија. Одобрение за оценување : ги исполнува техничката спецификација на ASTM и ANSI. Дополнителна заштита : Испорачани со пластични крајни капачиња за да се спречи оштетување на низата цевки за времетраењето на транспортот. Декоративни намени : Цевките можат да се користат за декоративни кученца за индустриско чувство во декор, мебел, полици и додатоци.