Набавете гигант 1 1 1-1 2 црна цевка што ја намалува леаната железо
  • Ново

Набавете гигант 1 1 1-1 2 црна цевка што ја намалува леаната железо

DEN 506.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да траат цел живот. Тие се безбедни за употреба со гас, масло и вода. Леаното железо има тивко цевки, за оние кои уживаат во мирот и тишината. Поставете ги сите стандардни врски на навој. Овие фитинзи за цевки се исто така одлични за DIY -проектите да создадат мебел за сопствени цевки. Тие не бараат никакви вештини и се супер лесни за склопување и инсталирање. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov ги исполнува и ги надминува сите потребни стандарди. 100% тестиран притисок за 150 lb. апликации- 300 PSI рејтинг на притисок. Е во согласност со стандардот ASTM B16.4. Темите се во согласност со ANSI/ASME B1.20.1. Големина и количина. 1 "" x 1 "" x 1-1/2 "" Намалување на темата со женска нишка, компатибилен со стандардни 1 "" и x 1-1/2 "" брадавици. Единечен пакет . тивка изведба.