Американско засолниште за честитки Нов дом честитки картички со фолија
  • Ново

Американско засолниште за честитки Нов дом честитки картички со фолија

DEN 95.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Известете им дека сте возбудени за нивниот нов дом и новиот почеток. Одликувајќи се со шарени дизајни на пиноли и украси за фолија, оваа картичка нуди спокоен опис на местото каде што висат капа. Внатре ќе најдете повеќе дизајни на фолија, повеќекратен дизајн и искрена желба за честитки. Прославете ги наоѓаат совршено место на мир и утеха. Надворешна порака : Дом е светилиште - место за удобност, безбедност и спокојство . Внатре во порака : Се надевам дека уживате во чувството за мир и припадност додека се смирувате на вашиот нов простор. Честитки. Помогнете им да земат длабок здив и да уживаат во нивниот нов дом со оваа шарена, картичка за домаќинство со фолија. Вклучен плик. Известете им дека сте возбудени за нивниот нов дом и новиот почеток . Се одликуваат со шарени дизајни на pinwheel и украси за фолија, а внатре ќе најдете повеќе дизајни на фолија, повеќекратен дизајн и искрена желба за честитки. Прославете ги наоѓаат совршено место на мир и утеха.