Многу честитки и коверти на црвени гранични коверти
  • Ново

Многу честитки и коверти на црвени гранични коверти

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поздравни картички и коверти пакет од 8 кои се прикажани специфични за гранични уметнички дела. Оваа честитка и пакетите со коверти од 8 е од колекцијата на богатства на Каролин многу кучиња. Каролина богатството печати пакет за честитки. Ова е пакет од осум склопени 5x7 картички и осум бели коверти што одговараат. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална нота или специјален поздрав за празници. Целосните картички за уметнички дела во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашите 80 lb покритие или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картички навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со бел плик што одговара. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите во куќата креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од категоријата производи на кучиња од Каролина. Многу честитки за црвени гранични честитки и коверти.