DesignArt 'Shoneycomb Capital Gold III' Модерен и современ панел за завеси
  • Ново

DesignArt 'Shoneycomb Capital Gold III' Модерен и современ панел за завеси

DEN 575.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа жолта триаголна геометрија над позадината на нијансите на цијан завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба Вие . ткаенината Faux-linen е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain на целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : геометриски. - Боја : сина. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.