Ладен фронт женски кала каличко скијачки чорапи
  • Ново

Ладен фронт женски кала каличко скијачки чорапи

DEN 431.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одржување на топло и стилски .. Студениот фронт на скијачките чорапи за победа. Преземете ги падините (или задниот двор) со овие чорапи со висина на теле кои имаат дополнително подлога за тотална удобност и многу кул дизајн. Мора да имате во вашата колекција на ладно време. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : Еден пар чорапи. Големина : одговара на големината на чевлите 7-10. Карактеристики : Висина на средно-теле; Дизајн на сите; Дополнително подлога под нога за дополнителна удобност. Skените скијачки чорапи од студениот фронт.