Компатибилни ласерски тонери за Samsung MLT-D105L за ML-1910, ML-1915, ML-2525, ML-2545, ML-2580N, SCX-4600, SCX- серија, SF-650, SF-650P печатачи
  • Ново

Компатибилни ласерски тонери за Samsung MLT-D105L за ML-1910, ML-1915, ML-2525, ML-2545, ML-2580N, SCX-4600,

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштедете уште повеќе со нашите 2 пакети компатибилни касети за тонер за Samsung MLT-D105 L. Овој сет на најголемиот дел вклучува 2 црни касети со ласерски тонер MLT-D105 L. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот OEM Samsung, ласерски касети за ласер, кога нашите компатибилни печатачи обезбедуваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Содржи нови и користени делови, вклучувајќи паметен чип, тапани за OPC, бришачи на бришачи и други внатрешни делови, тие се економична алтернатива на скапите касети и материјали за ласерски тонер OEM Samsung, и нудат големи заштеди преку касети за ласерски тонер за бренд-имиња и материјали за материјали за материјали за ласерски тонер и материјали за материјали за Вашиот печатач Samsung. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој комбо сет работи со следниве печатачи Samsung : SCX-4600, SCX-4623 F, SF-650, SF-650 P, ML-2525, ML-2525 W и ML-2580 N. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. Висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.