Ld повторно воспоставена касета за замена за C8765Wn црна + бесплатна од бренд Фото хартија
  • Ново

Ld повторно воспоставена касета за замена за C8765Wn црна + бесплатна од бренд Фото хартија

DEN 639.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 8 94 C8765 Wn црни касети. Овие касети за повторно воспоставување на ЛД се темелно исчистени заедно со млазниците за печатење. Следејќи го процесот на чистење, ние го наполнивме кертриџот со професионално произведена формула базирана на пигмент за архивски печатен живот и стабилност на бојата. Оваа формула е специјално дизајнирана за производство на живописни и долготрајни отпечатоци споредливи со. Откако внимателно ја проверивме школка за истекување и следење на електричното коло за ефикасност, кертриџот го ставаме преку конечен тест за печатење за да бидеме сигурни дека вреди на нашата 100% гаранција за живот. Нашите касети за повторно воспоставување на производството не се преработени од. Овој сет толку зачувај сега и заштеди уште повеќе! За употреба во следниве печатачи : Office Jet 7310, Office Jet 7410, PSC 1610, Office Jet H470, Photosmart 2610, PSC 2355, Photosmart 7850, Photosmart 8450, Desk Jet 5740, Office Jet 7210, Desk Jet 460, Desk Jet 9800, Photosmart 8150, Office Jet 7310xi, Desk Jet, Desk Jet, Desk Jet 6540, Photo Smart B8350, Deskjet 6840, Photo Smart 8750, Photo Smart 2710, PSC 1600, Photo Smart 2608, PSC 2350, Office Jet 7210xi, Deskjet 6520, Office Jet 7410xi, Office Jet 6210xi, PSC 1610v, Photo Smart 2610xi, PSC 1610xi, Office Jet 6215, Office Jet 6213, Office Jet H470wbt, Office Jet H470b, Photo Smart 2613, Photo Smart 2605, Deskjet 5745, Deskjet 6830v, Deskjet 6830, PSC 2355xi, PSC 2355v, Office Jet 7210v, Deskjet 6840xi, Deskjet 6840dt, Deskjet 6620xi, Deskjet 6620, Deskjet 6520xi, Deskjet 460wf, Deskjet 460wbt , Desk Jet 460 CB, Desk Jet 460 C, Desk Jet 9800 D, Office Jet 6200, Photosmart 8450xi, Photosmart 8150xi, Photosmart 8150 V, Desk Jet 6540xi, Desk Jet 6540 DT, Office Jet 6210 V, Desk Jet 5740xi. За употреба во Desk Jet : 460 460 C 460 CB 460 WBT 460 WF 5740 5740 XI 5743 5745 5748 6520 6520 XI 6540 6540 DT 6540 XI 6620 6620 6620 XI 6830 6830 V 6840 6840 DTTTH 9800 DONGERTH 9800 D CONSERTONDJETJE Еден. Office Jet : 6200 6210 6210v 6210xi 6213 6215 7210 7210v 7210xi 7310 7310xi 7410 7410xi H470 H470b H470wbt PSC : 1600 1610 1610v 1610xi 2350 2355 2355v 2355xi Photo Smart 2605 2608 2610 2610v 2610xi. Професионално преработено од производите на ЛД.