Уникатни поволни цени Универзален автомобил Антислип менувач менувач менувач на рачката на рачката на копчето Црно за автомобил
  • Ново

Уникатни поволни цени Универзален автомобил Антислип менувач менувач менувач на рачката на рачката на копчето

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој капак за промена на менувачот е изработен од најлон за долго време на услугата, што е трајно, практично и има долго време на услугата. Добра форма, направете го вашето возило различно од другите, лесен за препознавање. Лесно е да се инсталираат, без комплицирани чекори и не се потребни комплицирани алатки, само ставете ги на местото на употреба. Добра замена за стариот или лошиот. Ве молиме, одвојте неколку минути за да ја потврдите големината на вашите автомобили пред да ги купите за да избегнете дополнителни загуби. Препорачливо е да го проверите постојниот број на дел или големината пред да поставите нарачка. Уникатни поволни цени Универзален автомобил Антислип опрема менувач менувач на рачката на рачката на копчето Црно за автомобил Универзален автомобил Антислип опрема менувач Shift Shift Lever Knob Crown Black For Car едноставен и убав изглед. Едноставна инсталација . Универзален дизајн, капакот на менувачот на менувачот е погоден за повеќето автомобили . удобен и дишечки материјал. Корица за менувачот на менувачот за моден дизајн има намера за декорација на автомобили . капакот на менувачот на менувачот е многу лесен за чистење . Боја : Црна. Димензија : 11 x 7,5 x 6,5см/ 4,3 x 3 x 2,6 инчи (L*W*H). Пакетот вклучува : 1x капакот на копчето за промена на менувачот.