Исечете ги фармерките од растојание од женски исечени полите
  • Ново

Исечете ги фармерките од растојание од женски исечени полите

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најновиот тренд на Jeanан е сè за полите. Scoop ја проширува вашата колекција на тексас со силуета за возвраќање на одблесокот со трендовски пресек и искинати детали. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4. одговара : разгорена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 25 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : потресени детали; Исечен полите. Thrainенски потресени фармерки од пламен од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.