Девојки од Рибок Капри Ногинг, големини 4-18
  • Ново

Девојки од Рибок Капри Ногинг, големини 4-18

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хелегите за девојчиња од Рибок се направени да се движат! Стартувајте, скокајте, прескокнете и сè што е помеѓу. Хелегите се изработени со ткаенина за влага, која е специјално дизајнирана да ја здобие влагата за удобно чувство. Легите го имаат тој потпис на логото на Делта Рибок надолу по ногата на пантолоните што го покажува нејзиниот спортски стил, совршено! Постојат дури и странични џебови изградени десно на страната на хеланките. Направено од удобна мешавина од полиспан. Полиестер и спандекс материјал дизајниран да се движи со вас. Странични џебови. Брза сува ткаенина. Потпис на логото на Делта Ребок. 85% полиестер, 15% спандекс. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.