Бесплатно склопување девојки со ракав за ракав, со големина 4-18
  • Ново

Бесплатно склопување девојки со ракав за ракав, со големина 4-18

DEN 192.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнете го својот ден надвор десно со обвивката за бесплатно склопување во прекрасна пеперутка, класичен гингам или стилски принт. Оваа уникатна, лесна облека со врвни парови со сите нејзини омилени. Пафлените ракави со еластични манжетни и предниот дел од стилот на обвивката го прават тоа што ќе го сака. Исклучиво на. Материјал : Пеперутка : 99% памук/1% спандекс; Гингам : 97% памук/3% спандекс; Стрип : 40% Ecovero Viscose/60% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : faux завиткан каросерија со странична вратоврска; печатење на сите; разгорен полите. Подгответе го врвот на ракав за девојчиња од бесплатно склопување.