Графички розови со розови кадифени девојки и графички ромпери за ракави, 2-пакувања, големини 4-12
  • Ново

Графички розови со розови кадифени девојки и графички ромпери за ракави, 2-пакувања, големини 4-12

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали е ден надвор во паркот со семејството или еден ден во училницата, овој близнак пакет со розови кадифени вкусни ромери се задолжителни за вашето мало девојче со забавни отпечатоци. Дали спомнавме дека добивате двајца ромци? Вреди да се повтори. Вклучува 2 ромери. Римпер 1 : вратот на лажичката; детали за поклонување; Еластична половината со акцент на вратоврска над отпечатоците. Ромпер 2 : квадратен врат; ленти за руфли, еластична половината со акцент на вратоврска над забавни отпечатоци; Вкусна ткаенина. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Дво-пакувања на девојчиња од розови со кадифе.