Чудо на нација Девојки плетени од половината Jeanан Бермуда шорцеви, 2-пакувања, големини 5- & плус
  • Ново

Чудо на нација Девојки плетени од половината Jeanан Бермуда шорцеви, 2-пакувања, големини 5- & плус

DEN 351.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете модерен стил на нивната облека за викенд со овие шорцеви од ребра на половината Бермуда од Wonder Nation. Ткаенината за удобно истегнување го прави овој опуштен стил дополнителен пријатна. Совршен за секој секојдневен ден. Вклучува : 2 пара шорцеви. Повлечете стајлинг. Ребреста половината. Истегнете ја ткаенината за удобност. Светло средно миење : 71% памук/28% полиестер/1% спандекс; Индиго : 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2 пакувани плетени шорцеви во Бермуда за девојчиња од Wonder Nation.