Девојки за печатење пом шорцеви
  • Ново

Девојки за печатење пом шорцеви

DEN 447.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето малечко ќе ги сака симпатичните детали за пом-пом и целодневната удобност на овие шорцеви на овие девојки од 365 деца од Гаранималс. Направени од мек и лесен рајон, овие шорцеви ќе ја задржат чувството на тревога додека таа се упатува на училиште, се шета низ игралиштето или лежи дома. Полите и предните споеви се исечени со прекрасен сет на пом-пом, додека нелиштата покриени со еластична лента за еластична лента обезбедува безбедно вклопување. Овие шорцеви се достапни во најразлични забавни стилови и убаво се пар со тимови со кратки ракави од 365 деца од мешавината на Гаранималс и линијата за натпревари. 365 деца од Garanimals девојки печати пом шорцеви : 100% рајон. Шорцеви. Сеопфатна печатена шема. Пом-пом-трим на полите и предните шевови. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.