Medline Pacific Ave Women's Whide Strether Shide Sheistband Pant Pant
  • Ново

Medline Pacific Ave Women's Whide Strether Shide Sheistband Pant Pant

DEN 240.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил во движење со нашиот Pacific Ave ™ ™ Charенски чистач. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Должина на инсејм- ситни (28 ") редовно (31 "). Висок (34 ") права чистач на нозе Пант со 5 џебови, вклучувајќи 2 карго џебови на десната нога. 4-насочна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Избледи и брчки на брчки . мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.