Подобри домови и градини држач за тоалетна хартија со голема врвна полица, бронза на триење нафта ја нанесуваат
  • Ново

Подобри домови и градини држач за тоалетна хартија со голема врвна полица, бронза на триење нафта ја нанесуваат

DEN 159.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобри домови 1 во употреба и 3 во резерва. Вметнете жлеб на горниот послужавник може да држи i Pad или таблет, овозможувајќи континуиран ангажман со какви било технолошки потреби. Големата горната лента е исто така удобна опција за складирање за марамчиња, тоалети или нешто што треба да се стави надолу. Челичната конструкција е цврста и издржлива. Слободен дизајн е лесен и лесен за движење.