Copушки гиганти Вентворт екипаж чорапи од омилен фан
  • Ново

Copушки гиганти Вентворт екипаж чорапи од омилен фан

DEN 143.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку дополнително разгорување на вашиот случајно со официјално-лиценцираните NFL New York Giants Gentworth Crew Cops од омилениот фан. Овие стилски неусогласени чорапи со должина на екипажот се влага, така што останувате ладни и суви додека поддршката на лакот за компресија ви помага да ги одржувате на прстите во удобност. Се вклопува во машката чевли со големина 9-13. • Боја : Royal, големина : L. • Несогласени чорапи со должина на екипажот. • Волшено лого на тимот. • потпетица и пети во боја на контраст. • Поддршка на лак за компресија. • Материјал за влага. • одговара на големината на чевлите 9 - 13. • Полиестерска мешавина. • Машински пеење.