Мартин Пантер заземање на лакот Следно g camo lbs 35019245
  • Ново

Мартин Пантер заземање на лакот Следно g camo lbs 35019245

DEN 1599.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога сакате крајно, преземањето на преземањето, не гледајте подалеку од Пантер. Премотен кревач и италијански дрвени екстремитети му даваат на Пантер елегантен и модерен изглед што го сакате и точноста и брзината што ви треба. Овој лак од 62 "има целосно изработен алуминиумски кревач и е еден од најбрзите повторливи лакови на пазарот. Инженерите на Мартин, исто така, му дадоа на овој лак мазна мазна цртање и модули за бегство на вибрации на вибрациите (VEM) за ослободување без шок. Билансот само додава на стрепливоста на овој традиционален лак со високи перформанси. Дизајнот за преземање го прави совршен за долги патувања во задната земја или само малку забавно снимање во дворот.