Без граници јуниори чипка на дрска гаќичка
  • Ново

Без граници јуниори чипка на дрска гаќичка

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надградете ја вашата интимска колекција со оваа мека цветна чипка на необична гаќичка од без граници. Заглавената чипка ја украсува лентата за половината и истегната ткаенина се движи со вас. Направено со спандекс за светло истегнување и наредени со памучен густ. Руширањето во центарот назад помага да се потенцираат вашите средства. Овие гаќички со чипка на необични чипка се машини што се перат за лесна грижа. Исклучиво за. Материјал : тело : 90% модал; 10% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Умерено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Ruched Back Seaming; низок појас на половината; исклучиво на.