1 8CT TDW Diamond 10K розово злато срце обетки
  • Ново

1 8CT TDW Diamond 10K розово злато срце обетки

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени во злато од 10к, овие обетки има дијамантска поставена рамка за облик на срце, поставена со тркалезни дијаманти. Мала рамка со отворено срце се наоѓа во оваа рамка, давајќи им на овие обетки сладок изглед. Завршени на светла полирана сјај, овие обетки се обезбедуваат со триење назад. Империјал 1/8 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Heart обетки обетки.