Атлетски дела Машки француски тери кратки ракави худи
  • Ново

Атлетски дела Машки француски тери кратки ракави худи

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете слој на летна пријателска удобност со оваа худи со кратки ракави од атлетски дела. Одликувајќи се со мек француски Тери, ова опуштено парче слоеви е совршено за летни денови и ноќи. Завршувањето на влагата ве одржува суво и удобно во текот на целиот ден. Достапно во основни цврсти бои и отпечатоци што привлекуваат очи за лесно да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите шорцеви или фармерки. Материјал : 71% полиестер/25% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; ткаенина за влага. Атлетски работи кратки ракави худи за мажи.