Транзициска површина килим цветна аква, светло сив затворен отворен правоаголник лесен за чистење
  • Ново

Транзициска површина килим цветна аква, светло сив затворен отворен правоаголник лесен за чистење

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете ботанички амбиент со овој килим во затворено или надворешно цветно подрачје. Задебелениот, голем дизајн може да биде преоден или современ. Совршено за затворено кал, влез, ходник, семејна соба, детска соба, подрум или каде било каде барате трајно и привлечно решение. Машината направена, моќност се наира од 100% полипропилен за да остане свеж на отворено на внатрешен двор, тремот, сончева соба, портокал, павилјон или палуба. Исчистете со благ детергент и црево со вода. Не бели. Транзициски килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') цветна аква, светло сив затворен правоаголник на отворено лесен за чистење. Добро одговара за семејна соба, палуба, внатрешен двор, тремот, белведер, веранда, расадник. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен преоден стил со примарна аква сенка и светло сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.