Дизни Мини глушец девојки врзана графичка маица за боја, големини 4-16
  • Ново

Дизни Мини глушец девојки врзана графичка маица за боја, големини 4-16

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете го трендовски стил на боја на дизни стил во овој мек и издржлив мин. Екипаж. Кратки ракави. Графички фронт на Мини Маус; Тело за боја на врзување. Мека и издржлива. Tagfree. © Дизни, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени.