Plusенски плус големина пижами поставени долги ракави за спиење PJS ноќна облека меки PJ салон со џебови со џебови пижами за жени
  • Ново

Plusенски плус големина пижами поставени долги ракави за спиење PJS ноќна облека меки PJ салон со џебови со

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детали за производот само затоа што нешто е практично, не значи дека не може да биде и стилски. Нашиот сет за спиење не е само удобен, туку и прилично сонуван. Памучниот плетен врв има малку истегнување за лесно движење и останува удобно во и надвор од креветот. И панталоните со фланели не можат да добијат никакви здруженија. Подарок за разгалување за себе или за секој што го познавате кој заслужува најлесна релаксација. Карактеристики на производот - Избори за големина : S, M, L, XL, 2 XL - Избори во боја : црна, армија зелена, леопард - измислица : плетенка од џемпер; Цврст трим - Топ детали - Стил : Пуловер - Деколте : Тркалезни - ракави : Долг - Хемлин : Прав - Пант Стил : Повлекување - Полови : Целосна еластична - џебови : Топ -применет - Тип на нога : Право - Должина на пантолони : Целосна ткаенина & Грижа - Материјал : 35% памук, 60% полиестер, 5% спандекс. - Машински перење. Fit & Size - Fit : Loose -Fitting : Дарежливо големина за леснотија на движење и водач за вклопување - вклопување со биста и колкот - облеката е со големина од мерењата на бистата и колкот. Ако вашата биста и колкот одговараат на 2 различни големини, изберете поголема големина од табелата со големина. ♥ Мекиот материјал : 35% памук, 60% полиестер, 5% спандекс. Ултра-мек сет што ќе сакате да го носите цел ден и ноќно дизајниран за стилски домашен дом . ♥ Идеален дизајн : Trendy Lounge Set има долги ракави за џемпери со тркалезен врат, и оди со еластична половината на влечење и две страни џебови долги панталони, кои ви даваат оптимално вклопување . ♥ Применливи прилики : Без разлика дали сте работа или играте, дневно носење, носење дневна, тренинг, излегување, шопинг дури и патување, овој сет за пижами со пикама со две парчиња е дефинитивно паметен избор. Шарениот сет на долги ракави PJ Shorts ве прави живописни, уникатни и шармантни . ♥ Суштински дома : Удобно, пријатно и симпатично, овој луксузен сет на PJ го прави совршен придружник. Ултра мека панталона со лесен за носење и целосна должина, додава луксузна удобност и сериозен стил на вашето време за релаксација . ♥ Овие сетови за пижами се супер удобни, што ги прави совршени за прицврстување за време на постудените зимски месеци. Бидете сигурни да зграбите два сета - едниот за вас и другиот за подарок!.