Чиста корсет на Маден Cујорк Јуниорс го уништи врвот
  • Ново

Чиста корсет на Маден Cујорк Јуниорс го уништи врвот

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Освојувајте го кул девојката стил во чистиот корсет на Маден Cујорк. Soft Mesh обезбедува удобно чувство со разузнавачки детали на предниот дел за ласкава завршница. Тоа оди без напор со вашите омилени фармерки или додава флерт допир на вашето мини здолниште. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : преграден фронт; печатење на сите. Чиста корсет го уништи врвот за јуниори од Мадден Cујорк.