Бидете свои женски и женски плус големина на спиење и панталони за пижами, 2-парчиња
  • Ново

Бидете свои женски и женски плус големина на спиење и панталони за пижами, 2-парчиња

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можеби е ладно надвор, но ќе останете пријатни цел ден во Бидете Велур Спиј го врвот и панталоните за панталони. Забавно печатење, кадифен чувство и сте подготвени за удобна ноќ на спиење или лесен ден на удар и релаксирање. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : врв на спиење и панталони. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Топ карактеристики : екипаж; опуштено вклопување; стил на пулвер; долги ракави; графички на предниот дел со акценти на фолија. Панталони Карактеристики : Повлечен стилизирање; еластична лента за половината за дополнителна удобност; ПРИНЦИЈА НА ПРИМЕНА. Women'sенски велур 2-парче пижама поставена од бидете сами.