Skechers работат женски ghenter - Srelt Bungee Laced Slip Resint Work Shoes
  • Ново

Skechers работат женски ghenter - Srelt Bungee Laced Slip Resint Work Shoes

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте во целиот ден во спортски стил и сигурна удобност во Skechers Work Relivered Fit® : Ghenter - Sred SR чевли. Мекиот засилен финиш, плетена ткаенина, горниот дел во лизгање на банџи, облечена во спортска обична работа отпорна на патики со акценти за зашивање и влошка за меморија од пена од воздух. Мекиот мекиот трепет од маичка со маичка. Горниот дел од мазна ткаенина отпорна на вода. Bungee облече лизгање на спортска обична работа отпорна на удобност патики. Акценти за шиење. Зашиени спортски дизајни од странични панели. Лого на страната. Чипка напред. Преклопување на ткаенината со потпетици со потпевнува на горниот таб. Истегнете го облечениот преден панел за лесно лизгање на вклопување. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштено вклопување; Дизајн за удобно вклопување во просториите. Воздушна ладна мемориска пена на врвот на амортизирана удобност со целосна должина. Лесен флексибилен шок што ја апсорбира средната должина. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. Висина на пета од 1 инчи.