Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување
  • Ново

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики на VGU2181 : Дефлектор со единечна вода пренасочува вода кон внатрешноста на тушот. Замрзнато стаклена врата со отворање на десната страна. Заптивките на страната и вратата го одржуваат тушот водоотпорен помеѓу wallидот и стаклената врата или фиксниот панел. Јасните заптивки со целосна должина го прават водоотпорен туш, беа преклопување на вратата и страничниот панел. Специјално дизајнираните ролери го прават затворањето на вратите непречено и без напор. Поддршката на врвната железница обезбедува прицврстување на wallидот и ја зајакнува стабилноста на wallидот. Дискретна рачка на вратата поставена на пред дупченото стакло. Направено за 44 '' - 48 '' Отворање на вратата за туширање.