Упатства за забави за автомобили, од 8, партиски материјали
  • Ново

Упатства за забави за автомобили, од 8, партиски материјали

DEN 285.28

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Откријте ги вашите мотори и направете малку врева со овие удари на забави на Disney Cars. Гостите на роденденската забава на вашето дете ќе ги сакаат овие забавни и шарени удари. Снабдувањето со забави на „Дизни автомобили“ доаѓа во пакувања од осум со разновидни дизајни во кои се претставени Молња Меквин и Матер. Тоа прави добра забава за забава и полнење со торбички за добра. Продолжете со трки со автомобилот кој знае мали градски работи. Пакетот од 8 материјали за роденденска забава е лесен начин за пристапување на вашата прослава затоа што тие ќе донесат шарен акцент на возилото на вашата маса или гости. Едноставен за употреба, вашите деца и нивните гости можат да се забавуваат правејќи бучава надвор од радијаторот Спрингс за да се расположат за нивните омилени пријатели за трки. Ударите на забави за автомобили се забавен подарок за дома за различни забави во вашиот дом. Автомобили на забави за забави, пакет од 8, партиски материјали : 8 партиски удари. Направено од хартија и картон. Асортиман на бои во секој пакет за резерви на забави за автомобили на Дизни. Забавувачите на забави се карактеризираат со молња Меквин и Матер од автомобили и автомобили на Дизни 2. Забавни партиски материјали за фаворити и дополнувачи на торби за добра за роденденска забава со автомобили.