Различни животински животни животни животни и инсекти графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново

Различни животински животни животни животни и инсекти графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од gicle се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на : кучиња, животни, цицачи, жирафи, диви животни, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, тигри, Слонови, фламинго, лавови, тигри, зебра. Дизајн од Емили Копчик. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба . Текстот вклучува тигар. Слон. Жирафа. Тукан. Алигатор. Змија. Фламинго. Лав. Зебра. Мајмун.