Uspridefurniture Fancher Kittleson Classic Chesterfield Lounder Set, сива
  • Ново

Uspridefurniture Fancher Kittleson Classic Chesterfield Lounder Set, сива

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено парче за да ги одрази вашите регални вкусови, овој класичен тросед на Честерфилд го прицврстува вашиот ансамбл за седење во безвременска привлечност. Изработена од рамка од дрво, овој дизајн дизајн удира ажурирана, чиста силуета со тесни квадратни раце и стапала на дрво. Смачкана кадифена тапацир ја носи гламурозната страна на овој тросед, додека исклучителните детали, вклучително и пена со висока густина, пополнете со пролетна поддршка, перничиња за цевки, совпаѓање на перници за засилување и потпирач за грб на копчето го воздигнува дизајнот. со координирање на перници за фрлање. Ова зачудувачки тросед со две перници за акцент. може да се пофали со лабави перничиња за да се прикажат или деталите. Завршете ја декор за дневна соба со овие опции за шик седење. Предметот доаѓа со 5 кутии. Сетот за дневна соба „Греј Класик 3 парчиња“ вклучуваше : Чаир, lovesубов, софа. Отстранливи перничиња за седишта. Длабочина на седиштето : Стандард (21 "-28"). Димензија на столот : 35,0 W x 32,7 H x 31.9 D. Димензија на lovesубов : 59.0 W x 32.7 H x 31.9d. Софа димензија : 81.5 W x 32.7 H x 31.9d.