Крафици за микрофибер за возрасни за мажи за возрасни, големини S-XL
  • Ново

Крафици за микрофибер за возрасни за мажи за возрасни, големини S-XL

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Микро -боксерите со мала тежина на Леви со 4 пакувања се одличен додаток на гардеробата на секој човек и сега се достапни во задебелени отпечатоци и живописни цврсти материи. Ткаенината за дишење ќе ве одржува кул и удобно во текот на целиот ден. Овие боксери се направени со полиестер и спандекс ткаенина што се протега со вашиот секој потег. Чувствувајте се ултра удобно да ги носите овие секој ден, бидејќи тие се бесплатни и нема да се возат. • 4-пакети вклучуваат : 4 пара брифи за боксер • Истегнување се вклопуваат за удобност • Мека еластична лого-лента за лого • Без ознака за удобност • Цврст 95% полиестер 5% спандекс, Хедер 58% памук 37% полиестер 5% спандекс • машина за перење Увезени кратки на боксери за микрофибер на Левис Машки 4 PACK.