Тропски карневалски карневалски овес за прскање на птици, 2. мл
  • Ново

Тропски карневалски карневалски овес за прскање на птици, 2. мл

DEN 326.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тропски карневалски карневалски карневалски овес, прскање на птици, третираат и оперирани од 1843 година, Ф.М. Brown's Inc. обезбедува хранлива храна, третира и производи за птици и мали домашни миленици низ целиот свет. Однесувајте се кон вашиот пријател на птичјиот птици со тропски карневалски природен овес спреј за ПЕТ птици е богат со протеини и хранливи. Овие третирани третирања се обезбедуваат висока енергија за канари, финале, кокалиели и мали и средни папагали. Состојки : спрејови од овес. Загарантирана анализа : Суров протеин (мин) 10,0%, сурова маст (мин) 4,0%, сурова влакна (макс) 26,0%, влага (макс) 10,0%. Тропски карневалски карневалски карневалски овес, третман на птици, 2,5 мл.