-Нилета опрема за риболов на есетра, # широка кука за свиткување, 60 # жица
  • Ново

-Нилета опрема за риболов на есетра, широка кука за свиткување, 60 жица

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опремата за риболов со есетра P-line, # 7/0 широка кука за свиоци, 60 # жица го прави ветер за да ја фати рибата што ја сакате. Оваа опрема е изградена на задниот дел од трајната жица за тестирање од 60 фунти и има вртење линија за флексибилност. Две монистра со светло обоени акцент се прикачени за додадена привлечност. Artricationвездената привлечност на оваа опрема е сингл, барбас, широка кука за свиоци што е во облик на право за да се вклопи во устата на есетра. Тестирано тестирано и многу ефикасно, оваа лажица на есетра е една од најдобрите купувања што можете да ги направите денес! Броу до вас од P-Line, компанија во најсовремената технологија на флуорокарбона. Супер-остра, издржлив., Единствена, барбаса, широка кука за свиоци. Тест жица од 60 фунти. Куката совршено одговара на устата на есетра. Вртење линија за флексибилност. Докажано ефикасно и ќе помогне да се направи секое патување со риболов успех.