Итан Харпер светилник кула светилник со морска едриличарска едриличарска слика на отворено сликање платно уметничко печатење
  • Ново

Итан Харпер светилник кула светилник со морска едриличарска едриличарска слика на отворено сликање платно

DEN 639.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Архитектура, зграда, кула, светилник, светилник, сликарство, природа, на отворено, навигација, брод, плима, бранови, наутички, крајбрежни, плови, едриличари,. Дизајн од Итан Харпер.