Puthенски истегнување Твил влече пантс
  • Ново

Puthенски истегнување Твил влече пантс

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Chicенскиот женски бедфорд Кордур се повлекува на Пант е одлично ажурирање на главниот гардероба. Одликувајќи се со еластична лента за половината и ткаенина за истегнување, оваа пантолона е доволно удобна за целодневно носење. Ова ќе стане ваш омилен. Шик : Повлечете се на Пант. Опуштено вклопување. 29,5 "Inseam. Права нога. Еластична лента за половината. Предни џебови.