Врзивни врски со мечки во Чикаго мечки, капацитет на листови, 1,625 Метални прстени
  • Ново

Врзивни врски со мечки во Чикаго мечки, капацитет на листови, 1,625 Метални прстени

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете го вашиот тимски дух и останете организирани со овој NFL Chicago Bears Zippered 3 Ring Binder. Со метални прстени од 1,625 инчи, овој врзивно средство има капацитет од 250 листови. Внатре во џебовите помагаат да се содржат лабави предмети и затворањето на поштенски патент одржува сè безбедно. Овој Binder 3 Ring Binder е совршена алатка за организација за училиште, работа, домашна канцеларија и проекти. NFL Chicago Bears Zipper 3 Ring Binder 11,25 инчи широк до 12,6 инчи висок за 2 инчи длабоки. Црното платно покритие со црна полиестерска обвивка. Затворање на патент. Еден надворешен џеб и два внатре џебови. Три сребрени метални прстени од 1,625 инчи. 250 лим капацитет.