18 18 Едноставно шема на сидро на сидро во внатрешна перница на отворено, наутичка морнарица Колична 1
  • Ново

18 18 Едноставно шема на сидро на сидро во внатрешна перница на отворено, наутичка морнарица Колична 1

DEN 823.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете го приморскиот дел на вашиот дом декор со едноставно Daisy 18 "x 18 " Наутичка морнарица за прицврстување на морнарицата во внатрешна/надворешна перница од нашата колекција на наутички ноќи. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде крајбрежна вибрација на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Плоштад/зашиено затворање. Реверзибилен. Препорачано место чисто.