Jordордаче со висок пораст на Jordордан Супер слаби Jeanан
  • Ново

Jordордаче со висок пораст на Jordордан Супер слаби Jeanан

DEN 399.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Superенскиот Jordorache Essential Super Rise Super Skinny Jean е најпродавана силуета со рејтинг со 5 везди. Овој Jeanан нуди разноврсност за секоја сезона. Освен што е вистинито за големината, клиентите го сакаат тоа е без напор кул изглед, супер мека ткаенина и фигура за подобрување на фигурата. Овој стил на најдобра продажба е достапен во повеќе инсеми- редовни и глуждови. Направено со врвни ткаенини за квалитет и 3 џебови, ова ќе стане главен дел во вашата гардероба. Има 2 џебови на грбот и функционален џеб за монети. Земете го овој најпродаван стил додека е достапен! Моделот е со големина 5'10 со големина 4. Повеќекратни инсеми- редовни и глуждови. Премиум ткаенина за квалитет. Редовен инсејм : 30 ". Глужд inseam : 26". Висок пораст на половината. Најдобар продавач. Над 1К 5 starвездени оценки оценки. Точно на големината. Подобрување на фигурата е вклопување. Машина за перење.